Dentální nitě

Na trhu je jistě velký výběr dentálních nití ... ,

                         ...  avšak žádné nejsou tak jedinečné !

 

Dentální nit z přírodního hedvábí

Vraťme se spolu zpět do doby, kdy módní a časem i levnější synteticky vyráběný nylon začal nahrazovat původně používané, příjemné, uživatelsky přívětivé, kvalitní a ekologicky rozložitelné přírodní hedvábí. To se spřádá na malých strojích výrobního družstva CORSEDA na úbočích kolumbijských hor a poskytuje  obživu pro více než 80 místních rodin. Povrch nití RADIUS je upraven tak, aby umožňoval hladký průchod mezizubními prostory viz níže. U nás můžete zakoupit i speciální držák na jejich upevnění pro snadnou manipulaci v ústech.

Balení obsahuje nit v délce 30 metrů.

Cena       Kč 79 / ks

 

Nabízíme i balení 20 již nařezaných nití individuálně hygienicky balených. Konce jsou upevněny v papírových, ekologicky rozložitelných sáčcích. Není tak potřeba používat držák na dentální nit. Vyberte si z přírodních, s příchutí brusinek nebo mátového čajovníku. Příchutě nebyly vybrány jen tak náhodně. Brusinky mají obecně antibakteriální účinky, máta zase působí v ústní dutině jako účinné antiseptikum. K docílení příjemně nasládlé chuti přispívá březový cukr (xylitol) získaný z kůry americké břízy. Ten v ústech snižuje ph, tím zabraňuje množení bakterií a významně tak snižuje riziko vzniku zubního kazu.

Cena       Kč 79 / ks

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechny nitě jsou stoprocentně přírodními produkty, pro snadné čistění jsou pokryty voskem z rostliny Candelilla divoce rostoucí na okrajích pouště Coahuila na mexicko-texaské hranici. Nitě neobsahují gluteny, konzervační činidla, geneticky modifikované látky, umělá sladidla, barviva, ani fluoridy.